SPGPrints Grubu

SPGPrints tekstil baskısı, etiket baskısı ve endüstriyel baskı pazarları için entegre çözümlerde lider bir tedarikçidir.

SPGPrints Grubu

SPGPrints döner tekstil baskısı, etiket baskısı ve endüstriyel baskı pazarları için entegre çözümlerde lider bir tedarikçidir, dijital baskıda önde gelen bir konuma sahiptir ve öncü hassas metal bileşen üreticisidir.

0

Dünya çapında faaliyet gösteren şirketler

0

Ciro

0 +

Çalışan

Baskı endüstrisinde nasıl tarih yazdık

Ana Hissedar

Investcorp yüksek varlıklı özel ve kurumsal müşterilere hizmet eden küresel bir alternatif yatırım ürünleri sağlayıcısı ve yöneticisidir. 1982 yılında kurulan Investcorp üstün performansı, inovasyon gücü ve müşteri hizmetleriyle tüm dünyada tanınmaktadır.

www.investcorp.com

Investcorp.png#asset:2165

Yönetim Kurulu

MR. G. FORDE
Chief Executive Officer

MR. E. RIS
Chief Financial Officer

Global hizmet ağımızla nerede olursanız olun en yüksek düzeyde destek sağlıyoruz

Global varlığımız sayesinde yerel piyasaların kendilerine özgü ihtiyaçlarını anlıyor, 100'ün üzerinde ülkedeki uluslararası global üretim tesislerimiz ve dağıtım ağımızın da desteğiyle en iyi hizmeti sağlıyoruz. Teknoloji, ürün performansı ve hizmet anlamında endüstri standartlarını biz belirliyoruz.

Global Satış ve Dağıtım Ağımıza Ulaşın

Haber

Medyada SPGPrints hakkında çıkan en güncel haberler.

Fuarlar

SPGPrints’in dünya genelinde katılacağı fuarlar.

Basın Bültenleri

SPGPrints tarafından yayınlanan tüm basın bültenleri.

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Bu web sitesini doğru bir şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle ×