Ambalaj Endüstrisi

Daha kısa sipariş süresi, tekrarlanabilir kalite ve düşük maliyet

Ambalaj Endüstrisi İçin Anahtar Teslim Çözümler

SPGPrints küresel ambalaj endüstrisine geniş bir yelpazedeki farklı uygulamalar için en gelişmiş Baskı Öncesi Hazırlık sistemlerini sunmaktadır. Yüksek kalite ve yüksek üretkenlik artık cazip bir yatırım seviyesiyle elde edilebiliyor.

Flexo Baskı

SPGPrints esnek ambalaj pazarı için zengin bir Baskı Öncesi Hazırlık sistemleri serisi sunmaktadır.

Uzman Ekibimizle İletişime Geçin

Ped Baskı

SPGPrints pad baskı endüstrisinin kısa teslimat süreleri, tekrarlanabilir kalite ve düşük maliyet gibi ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla pad baskı uygulamaları için direk lazer gravürleme teknolojisi kullanan hızlı ve temiz bir plaka üretim yöntemi geliştirdi.

Uygulamalar arasında asimetrik, silindirik, farklı açılara sahip, dışbükey veya içbükey yüzeylere sahip çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Örnekler olarak promosyon materyalleri, otomotiv ve elektronik eşyalar, oyuncaklar ve konfeksiyon sayılabilir.

Size Tavsiyede Bulunalım

Teneke kutu, bardak, aerosol ve tüp/boru için kuru ofset baskı

Etkili bir satış noktası sunumu bir markanın başarısında vazgeçilmez bir unsurdur. Şık dekoratif çözümler ve kısa üretim süreleri ve hızlı tasarım değişiklikleri sunabilme esnekliği marka sahiplerinin aradığı niteliklerdir.

SPGPrints'in HELIOS direk lazer gravürleme sistemi kuru ofset plakalara kimyasal, UV ışını veya film kullanmadan tamamen dijital ve çok daha basit bir iş akışıyla olağanüstü bir netlikte imajlama yaparak mükemmel bir çözüm sunar.

Uzman Ekibimizle İletişime Geçin

İsteyin yardımcı olalım

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Bu web sitesini doğru bir şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle ×