Dijital Tekstil Baskısı

SPGPrints dijital tekstil baskısı piyasasını kökünden değiştiriyor ve yaratıcılığın önünde yepyeni olanaklar açıyor.

Endüstri lideri baskı makineleri, şirketimizce üretilen boyalar ve kapsamlı global uygulama ve teknik destek

Odak noktamız dijital teknolojileri kullanarak tekstil baskı makinelerinde çok farklı kumaş çeşitleri üzerinde daha yüksek kalite standartlarının elde edilmesi, makine çalışma süresinin en üst düzeye çıkarılması ve müşterilerimize fikirlerini daha hızlı bir şekilde piyasaya sunabilme konusunda esneklik sağlamaktır.

 SPGPrints'in çığır açan Archer® teknolojisi temelinde geliştirdiğimiz dijital tekstil baskı ürünlerimiz arasında yer alan dijital baskı makineleri ve şirketimizce üretilen boyaların yanı sıra zengin global teknik destek hizmetlerimizi de sunmaktayız.

Çığır açan Archer® teknolojimizi keşfedin

SPGPrints PIKE® ve JAVELIN® tekstil ve dekorasyon baskı makinelerinin kalbinde yer alan benzersiz bir boya püskürtme sistemi olan Archer® teknolojisiyle dijital baskıya yepyeni bir üretkenlik ve kalite standardı getirmektedir. Baskı kafaları, elektronik bileşenler, boya besleme sistemi, boya hazırlama ve bakım sisteminin yanı sıra baskı kafası değiştirildikten sonra manuel ayarlama ihtiyacını ortadan kaldıran hassas bir çerçeve gibi bileşenlere sahip bir teknolojidir.

Archer teknolojisi yüksek çözünürlük, geniş damla boyutu aralığı ve yüksek püskürtme frekansı sayesinde ince çizgi detaylarını, tam dolu desenleri ve tonal eğrileri kusursuz şekilde gerçekleştirir. Uzun püskürtme mesafesi, baskı kafalarının zarar görme riskini büyük ölçüde azaltır. Bu sayede de baskı kafaları için 18 aylık bir garanti verebiliyoruz.

Archer_Logo.png#asset:2703

Küçük damlacıklar en yüksek hassasiyetle uygulanır

Archer (Okçu) balıkları son derece keskin nişancılıklarıyla bilinir. Su yüzeyinin üç metre üzerindeki böcekleri ve diğer avları vurarak düşürebilirler. (Wikipedia)

PIKE_Logo.png#asset:1689 -  Tek Geçişli Dijital Tekstil Baskı Makinesi

Endüstri lideri hızlar, hassas geometri, yüksek üretim hızı ve düşük çalıştırma maliyetleri gibi avantajlara sahip PIKE yılda 4-20 milyon metre baskı kapasitesi sunarak tekstil baskısında yepyeni bir performans standardı getiriyor.

Maksimum baskı kalitesi ve çalışma süresi sağlayacak şekilde özel olarak geliştirilmiş yeni yüksek performanslı PIKE boyalarla kullanılmak için optimize edilmiştir.

PIKE hakkında daha fazla bilgi edinin

JAVELIN_Logo.png#asset:1690 - Dijital Tekstil Baskı Makinesi

JAVELIN makineler kolaylığın, yüksek hassasiyetin ve yüksek verimin yanı sıra şirketimiz tarafından üretilen reaktif, dispers veya asit boyaları kullanabilme esnekliği sunar, yılda 0.5 ila 2 milyon metre baskı yapılabilmesine imkan verir.

JAVELIN makinelerin 1850 veya 3200 mm genişlikte baskı yapan modelleri mevcuttur.

JAVELIN hakkında daha fazla bilgi edinin

Tüm endüstriyel baskı kafaları ve kumaşlar için dijital boyalar

Şirketimiz tarafından geliştirilen ve üretilen boyalar 

SPGPrints boyaları nozül tıkanıklığı veya baskı kafası arızası yaşanmadan operatör gözetimsiz baskı yapılabilmesini garanti eder. Akışkanlık ve renk gamı kilit öneme sahip niteliklerdir.

PIKE ve JAVELIN dışında tüm endüstriyel baskı kafaları ve kumaşlar için de boyalar üretiyoruz.

"Silikon MEMS Teknolojisi" hakkındaki Uzman İncelemesini bugün indirin

Si-MEMS özellikli SAMBA baskı kafalarının baskı işlemi boyunca çok düşük sıcaklıkta termal kararlılığı nasıl koruduğunu görün. Endüstriyel ortamlarda uzun süreli çalışma için baskı kafasından beklenen en büyük özellik budur.

"Silikon MEMS Teknolojisi" hakkındaki Uzman İncelemesini bugün indirin

İsteyin yardımcı olalım

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Bu web sitesini doğru bir şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle ×