Tekstil, etiket baskıları ve endüstriyel uygulamalar için komple baskı çözümleri

SPGPrints, işletmenize hızınızı artırmak, daha yüksek kalite elde etmek ve üretim duruşlarını azaltmak için ihtiyacınız olan ekipmanları sağlar.

Sektörünüz için hangi inovasyonları sağlayabiliriz?

Şirketimizin Stork çatısı altında kurulduğu 1947 yılında en önemli pazarımız tekstil baskısıydı. Çığır açan teknik yeniliklerimizle yüksek hızlı baskı sunabilen ilk firma olduk. Benzersiz rotasyon serigrafi baskı teknolojimiz kısa sürede tekstil baskı piyasasının dışına da adım atmamızı, etiket baskısı, duvar ve zemin kaplamaları ve daha birçok uygulama için yeni çözümler sunmamızı sağladı.

Bir sonraki adımı atmamız uzun sürmedi: Rotasyon baskıdan dijital baskıya geçtik ve bunun sonucunda özel Archer® teknolojimizi geliştirdik.

Baskı Öncesi hazırlıktan, rotasyon şablonlarına, dijital boyalardan baskı sistemlerine kadar tüm baskı ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir iş akışı sunuyoruz.

Dijital Tekstil Baskısı

Odak noktamız dijital teknolojileri kullanarak tekstil baskı makinelerinde çok farklı kumaş çeşitleri üzerinde daha yüksek kalite standartlarının elde edilmesi, makine çalışma süresinin en üst düzeye çıkarılması ve müşterilerimize fikirlerini daha hızlı bir şekilde piyasaya sunabilme konusunda esneklik sağlamaktır.

SPGPrints'in çığır açan Archer® teknolojisi temelinde geliştirdiğimiz ürünlerimiz arasında yer alan dijital baskı makinelerini ve şirketimizce üretilen boyaların yanı sıra global destek hizmetlerimizi sunmaktayız.

Dijital Çözümlerimizle Daha Yüksek Kaliteye Ulaşın

Rotasyon Şablon Tekstil Baskısı

Çok farklı tiplerde ve miktarlarda boya, vernik veya pat ile çalışabilme, sürekli bir prosesle yüksek üretim hızları elde edebilme ve baskı piyasasının arzu ettiği yüksek çözünürlükle baskı yapabilme gibi eşsiz üstünlükleri Rotasyon Serigrafi Baskı tekstil alanında en önemli baskı teknolojisi konumuna getirmiştir. Ürün geliştirme ve üretim verimliliğine yaptığımız sürekli yatırımla tekstil baskı endüstrisinin lider yenilikçi firması ve tedarikçisi haline geldik.

En Güncel Rotasyon Çözümleri hakkında bilgi edinin

Etiket Baskısı

Tüm tüketici ürünlerinin ve profesyonel ürünlerin başarısında etiket ve ambalajlamanın etkisi, kalitesi ve göz alıcılığı kilit öneme sahiptir. Gelişen teknolojiye hızla ayak uydurabilme ve müşterilerin ve marka sahiplerinin değişen taleplerine yaratıcı çözümler sunma becerisi temel bir zorunluluktur.

Sunduğumuz ürünler arasında baskı modülleri, rotasyon şablonlar, baskı öncesi hazırlık ekipmanları ve gravür baskı çözümleri bulunmaktadır.

Etiket Baskısı Çözümlerimizi Görüntüleyin

Endüstriyel Uygulamalar

Rotasyon serigrafi baskı hassasiyet, tutarlılık, hız ve kesintisiz üretim gibi özellikleri nedeniyle birçok endüstriyel ve güvenlik uygulamaları için çok net avantajlar sunmaktadır.

Endüstriyel uygulamalar arasında duvar kâğıtları, banknotlar, dekorasyon, tıbbi ürünler, yapıştırıcılar, RFID antenleri, güneş pilleri ve basılı elektronikler yer almaktadır. 

Endüstriyel Uygulamalarımızı Keşfedin

İsteyin yardımcı olalım

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Bu web sitesini doğru bir şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle ×