Boyalar ve Şablonlar

Yenilikçi Rotasyon Şablonları ve Dijital Boyalar

İleri teknoloji ürünlerimizden yararlanarak
işletmenize ne tip yenilikler kazandırıyoruz?

Yüksek kalite ve sürdürülebilirlik gereksinimlerine yanıt veren NovaScreen®, PentaScreen®, StandardScreen, SpecialScreen®, endrings, lak ve kimyasalların da yer aldığı eksiksiz bir sarf malzemesi programı sunuyoruz.

Dijital Boyalar

30 yıl önce dijital tekstil baskısını icat eden SPGPrints o zamandan bu yana teknolojiyi bugünkü haline getirmeye katkı sağlamaktadır. Dijital teknolojiyle tekstil baskısında veya iç dekorasyonda mümkün olan en iyi çözümleri sunuyoruz. Tek bir amacımız var: dünyada mevcut olan en yüksek performanslı ve en güvenilir dijital baskı sistemlerine sahip olmanızı sağlamak.

Dijital Boyalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Rotasyon Şablonları

SPGPrints rotasyon şablon sistemleri müşterilerin rotasyon şablon prosesini benimsemelerine ve hızlı bir yatırım getirisi sağlayacak şekilde iş akışlarına sorunsuz bir biçimde entegre etmelerine yardımcı olur. Zengin baskı modülleri, şablonlar ve baskı öncesi hazırlık sistemi seçeneklerimizle baskı işletmelerinin kendilerine özgü uygulamalarına, bütçelerine ve üretim hacmi ihtiyaçlarına özel çözümler sunabilmekteyiz.

Etiket Baskı Şablonları Endüstriyel Baskı Şablonları

SpecialScreens®

SPGPrints 'SpecialScreen simli baskı ve kabarık baskı gibi efektleri sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Tıkanmaları azaltılırken mükemmel kaplama alanı ve yüksek stabilite getirir. Son derece yüksek kalite ve dayanıklılık SPGPrints SpecialScreens’in en önemli özelliği ve uzun hizmet ömrüne katkıda bulunan temel niteliğidir.

Endüstriyel Uygulamalar için Şablonlar

Endrings ve Kimyasallar

Ürün programımızda rotasyon şablonlarda en yüksek kalitede sonuçlar elde etmek için geliştirilen endrings, dişliler, rakle bıçakları, kimyasallar ve emülsiyonlar yer almaktadır.

Rotasyon Baskıda kullanılan Başlıklar ve Kimyasallar hakkında daha fazla bilgi edinin

İsteyin yardımcı olalım

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Bu web sitesini doğru bir şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle ×