Rotasyon Şablonu Tekstil Baskısı Ekipmanları

Yüksek kaliteli ve güvenilir baskı için

Tüm baskı işleri için doğru rotasyon baskı sistemi

SPGPrints dünyanın dört bir yanındaki tekstil baskı işletmelerine verimliliği, üretkenliği ve karlılığı artıracak yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır. Ürün yelpazemizde her seviyedeki yatırıma uygun yenilikçi ve güvenilir sistemler yer almaktadır. Yeni baskı hatlarının komple kurulumundan mevcut ekipmanların yenilenmesine kadar her türlü çözümü sunuyoruz.

RD8

Güvenilir ve keskin hassasiyet iş uzunluğu ne olursa olsun en yüksek baskı kalitesini sağlar.

SPGPrints’in özellikle yüksek hacimli işlemler için tasarlanmış RD8 baskı makinesi ile yüksek verimlilik, hızlı tasarım değişiklikleri, basit kullanım ve minimum manuel giriş sayesinde istikrarlı yüksek kalite elde edilir. Sağlam tahrik sistemi makinenin tropikal ve nemli koşullarda bile yıllar boyunca kesintisiz hizmet vermesinin temelinde yatar.

Pegasus EVO

Yüksek kaliteli ve güvenilir baskı

Pegasus müşterilerimizin en yüksek beklentilerine bile yanıt veren tüm fonksiyonlara sahiptir. Rotasyon baskıdaki deneyimimiz üzerine inşa edilen teknoloji gelişmiş bileşenler ve üretim teknolojileriyle tamamlanmaktadır. Daha da geliştirilmiş fiyat-performans oranı ve Stovec organizasyonunun servis ve istikrarı yüksek kaliteli ve güvenilir baskı için mükemmel çözümü getirmektedir.

Rotasyon baskının 
etiket baskısı faaliyetlerinize ne gibi yenilikler katabileceğini öğrenin

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Bu web sitesini doğru bir şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle ×