Dijital Tekstil

Görüntü kalitesi ve verimlilikte devrim

PIKE_Logo.png#asset:1689 ve JAVELIN_Logo.png#asset:1690
ile her şey mümkün

SPGPrints dijital tekstil baskısı piyasasını kökünden değiştiriyor ve  geniş yüzey (blotch) ve ince çizgi baskıları, geometrik tasarımlar ve yoğun renklerle yaratıcılığın önünde yepyeni olanaklar açıyor.

PIKE ve JAVELIN SPGPrints'in Archer® teknolojisiyle üretilmiştir ve maksimum baskı kalitesi ve çalışma süresi için özel olarak şirketimizce üretilen yüksek performanslı boyalarıyla kullanılır.

PIKE®   - Tek Geçişli Dijital Tekstil Baskı Makinesi

Kaliteyi ve üretim hızını artırır, makine duruşlarını azaltır

Endüstri lideri hızlar, hassas geometri, yüksek üretim hızı ve düşük çalıştırma maliyetleri gibi avantajlara sahip PIKE tekstil baskısında yepyeni bir performans standardı getiriyor.

Maksimum baskı kalitesi ve çalışma süresi sağlayacak şekilde özel olarak geliştirilmiş yeni yüksek performanslı PIKE boyalarla kullanılmak için optimize edilmiştir.

JAVELIN® - Dijital Tekstil Baskı Makinesi

Dijital üretime başlamada ya da yüksek performansa geçişte ilk adım

JAVELIN kullanım kolaylığı, hassasiyet ve verimliliğin yanı sıra reaktif, dispers ya da asit boyalarla kullanılabilme esnekliği de sağlar.

1850 ya da 3200 mm baskı genişlikleri için JAVELIN makineler mevcuttur.

0 dpi

Doğal çözünürlük, 2-10 pl değişken damla boyutu

Fujifilm Samba baskı kafalarının tüm ölçüleri için müşterek bir projeyle tekstil baskısında optimum performans sağlayacak şekilde değiştirilmiştir

0 ay

Baskı kafaları için garanti

'Archer Baskı Kafası Programı' yüksek maliyetler ve öngörülemeyen arızalar gibi baskı makinesi kafaları için söz konusu olan tipik endişeleri ortadan kaldırır

0 mm

Baskı kafası ve kumaş arasındaki mesafe

Archer® teknolojisi baskı yüzeyiyle 3-6 mm - mesafe bırakılabilmesini sağlar. Bu mesafe 'kafanın yüzeye çarpması' riskini ortadan kaldırır

Çığır açan Archer® teknolojimizi keşfedin

SPGPrints PIKE® ve JAVELIN® tekstil ve dekorasyon baskı makinelerinin kalbinde yer alan benzersiz bir boya püskürtme sistemi olan Archer® teknolojisiyle dijital baskıya yepyeni bir üretkenlik ve kalite standardı getirmektedir. Baskı kafaları, elektronik bileşenler, boya besleme sistemi, boya hazırlama ve bakım sisteminin yanı sıra baskı kafası değiştirildikten sonra manuel ayarlama ihtiyacını ortadan kaldıran hassas bir çerçeve gibi bileşenlere sahip bir teknolojidir.

Archer teknolojisi yüksek çözünürlük, geniş damla boyutu aralığı ve yüksek püskürtme frekansı sayesinde ince çizgi detaylarını, geniş yüzey baskılarını ve tonal eğrileri kusursuz şekilde gerçekleştirir. Uzun püskürtme mesafesi, baskı kafalarının zarar görme riskini büyük ölçüde azaltır. Bu sayede de baskı kafaları için 18 aylık bir garanti verebiliyoruz.

Archer_Logo.png#asset:2703

Küçük damlacıklar en yüksek hassasiyetle uygulanır

Archer (Okçu) balıkları son derece keskin nişancılıklarıyla bilinir. Su yüzeyinin 3 metre üzerindeki böcekleri ve diğer avları vurarak düşürebilirler. (Wikipedia)

Download your “Silicon MEMS Technology” White Paper today

Learn how Si--MEMS enabled SAMBA print heads maintain thermal stability at a very low level of heat throughout the printing process. This is a key print head requirement for achieving long runs in industrial environments.

Download “Silicon MEMS Technology” White Paper

Dijital Baskının tekstil işlerinize
ne gibi yenilikler kazandıracağını öğrenin

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Bu web sitesini doğru bir şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle ×