Baskı Ekipmanları

Başarınıza başarı katacak güvenilir sistemler

İleri teknoloji Baskı Ekipmanlarıyla işletmenize ne tip yenilikler kazandırıyoruz?

SPGPrints tekstil, etiket, endüstriyel pazarlar için güvenilirlik ve yenilikçi çözümler denince akla gelen ilk isimdir. Teknolojik ilerlemelerimiz ve yaşama geçirdiğimiz uzmanlığımızla geliştirdiğimiz yüksek teknolojili Baskı Ekipmanları Dijital ve Rotasyon Serigrafi Baskı Teknolojilerini yepyeni verimlilik ve kalite seviyelerine taşıdı. 

Dijital Tekstil Baskısı Ekipmanları

Odak noktamız dijital teknolojileri kullanarak baskı firmalarına çok farklı kumaş çeşitleri üzerinde daha yüksek kalite standartlarını elde etme, çalışma süresini en üst düzeye çıkarma ve müşterilerimize fikirlerini daha hızlı bir şekilde piyasaya sunabilme konusunda esneklik sağlamaktır.

Dijital tekstil baskısı ürünlerimiz SPGPrints'in çığır açan Archer® teknolojisine sahiptir.

Dijital Tekstil Baskısı Ekipmanları hakkında daha fazla bilgi edinint

Rotasyon Şablon Tekstil Baskısı Ekipmanları

SPGPrints dünyanın dört bir yanındaki tekstil baskı işletmelerine verimliliği, üretkenliği ve karlılığı artıracak yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır. Ürün portföyümüzde her seviyedeki yatırıma uygun yenilikçi ve güvenilir sistemler yer almaktadır. Yeni baskı hatlarının komple kurulumundan mevcut ekipmanların yenilenmesine kadar her türlü çözümü sunuyoruz.

Rotasyon Şablon Tekstil Baskısı Ekipmanları hakkında daha fazla bilgi edinin

Etiket Baskısı Ekipmanları

SPGPrints Rotasyon Serigrafi Baskı Ekipmanları etiket baskısında katma değerli efektler yaratmak için ideal çözümdür. Tek geçişte kalın bir boya ya da vernik katmanı uygulayabilen rotasyon şablon flexo, ofset veya gravür gibi işlemlerle elde edilemeyen benzersiz efektlerle baskı yapmanızı sağlar. Rotasyon serigrafi baskı gıda, içecek, kişisel bakım, ilaç ve sağlık sektörlerinde etiketler için kullanılır. Rotasyon Şablon Entegrasyonu (RSI®) baskı ünitelerimizle prosesleri kolayca mevcut baskı ekipmanlarınıza entegre edilebilirsiniz.

Etiket Baskısı Ekipmanları hakkında daha fazla bilgi edinin

Duvar Kâğıdı ve Güvenlik Baskısı Ekipmanları

SPGPrints Duvar Kâğıdı ve Güvenlik Baskısı uygulamaları için çok çeşitli makineler ve şablon çözümleri tedarik etmektedir. Şablonlardan anahtar teslim çözümlere kadar her türlü ekipman ve sarf malzemesi ihtiyacınıza yanıt vermenin yanı sıra servis de sağlamaktayız. Bugüne kadar 1000'den fazla duvar kâğıdı üretim hattının kurulumunu gerçekleştirdik ve birçok güvenlik çözümleri sağladık.

İsteyin yardımcı olalım

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Bu web sitesini doğru bir şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle ×